Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on a chat ablakban...

Facebook-on a chat ablakban elsők között vannak az ismerőseim egy része, és utána jön olyan hogy többi ismerős, fel vannak sorolva az elérhető ismerőseim, kérdésem: miért válik külön két csoporttá?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy azért mert ők gyakrabban nézik a profilomat?
2014. okt. 14. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A facebook sehol semmit nem rangsorolnak a látogatottságok alapján. Szimplán csak többet beszélsz velük, vagy véletlenül ő van ott. Nincs rá konkrét magyarázat.
2014. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ők nézik gyakran a te profilodat, hanem te az övékét. Illetve többet lépsz kapcsolatba velük. Ez alapján simán rangsorol a Facebook.
2014. okt. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ez hülyeség,hogy csak az számít,hogy te kiket nézegetsz. Ha most veszem az első 10 embert aki megjelenik nálam,azok közül hatot tuti nem is nézek. De van olyan közte,akit csak akkor néztem meg,amikor visszaigazoltam és mégis ott van az első 10között mindig. Van olyan,akivel nem beszéltem már több,mint 4 hónapja és mindig az első 4 chatpartnerem között van. Valami igen hülye rendszer alapján rangsorol a FB,de tuti nem úgy,hogy te vagy ő nézeget, csak random dobálja.
2015. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!