Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetadót tényleg bevezetik...

Internetadót tényleg bevezetik, mit tehetnénk ellene?

Figyelt kérdés
Szerintem 1 GB-ért sok 150 forint, még 100 GB esetében még elfogadnám. Vélemények?

2014. okt. 22. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer adómentesen is netezhetnénk, akkor miért fizessünk egyetlen fillért is???
2014. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom te hogy netezel,de én áfát is fizetek,az is adó vagy nem? Ráadásul több,mint a legtöbb országban.
2014. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pinkpancser ***** válasza:
Nem 1GB 150Ft, hanem minden megkezdett GB 150Ft. Tehát ha véletlenül lejön pár bájt mobilneten, akkor arra már megy a 150. De a lényeg, hogy viktor király és barátai keveslik a plebstől ellopható lóvét, így további zsebeket szeretnének kiüríteni.
2014. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg bevezetik ilyen formájában (nem fogják, lejjebb linkelek, ott kifejtettem) akkor a leggyorsabb megoldás, ha a hozzád legközelebb eső országból áthúzod a tyúkbelet. A legjobb meg az, ha lelépsz egy élhetőbb helyre.

G.

2014. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2014. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!