Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a különbség a kettő között?...

Mi a különbség a kettő között? (pay pal)

Figyelt kérdés
Ha ebay -en szeretnék vásárolni, addig meg is van hogy bejelölöm a paypal -t , de ott van hogy jelentkezzek be vagy hogy nem regisztráltként fizetek. Nekem nincs paypal fiókom. De mi a különbség a között h regisztrálva vagyok e vagy nem. Mekkora előnye van annak , aki regisztrált, azzal szemben aki nem?? Most rendelnék először , de van egy két dolog amit nm értek ezzel a paypallal kapcsolatban, pedig tudok angolul.
2014. okt. 26. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyi, hogy nem kell kézzel beírni minden alkalommal a címet és a számlázási adatokat.

Ha van PayPal accountod, akkor azzal automatikusan tudsz vagy a rajta lévő egyenlegből, vagy közvetlen a kártyádról is, biztonságosan fizetni.

2014. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ha nem regisztrálok az is biztonságos??
2014. okt. 26. 20:30
 3/3 pinkpancser ***** válasza:

Nem regisztráltként nem próbáltam, de mivel a regisztráció ingyenes, így érdemes inkább beregisztrálnod. Már csak azért is, mert ha pl nem kapod meg a cuccot, akkor könnyebben kapod vissza a lóvéd.

Bár ingyenes a regisztráció, de von le összeget amikor hozzárendelsz kártyát, de azt a pénzt visszaküldik vagy jóváírják (nem tudom, hogy most melyik).

2014. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!