Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítség! Hogyan szabaduljak...

Segítség! Hogyan szabaduljak meg tőle?

Figyelt kérdés

Valahogy sikerült beszereznem ezt a mystartsearch-öt. Nem tudom, mi ez pontosan, de akárhányszor beállítom a chrome-ban, hogy ne ez legyen a kezdőlap, a következő megnyitásnál megint ez jön be.

Olvastam itt pár választ, de nem jött be egyik sem. Ha le akarom szedni a vezérlőpultban, a programok eltávolításánál, akkor kéri, hogy írjam be a képen látható karaktereket, majd egy angol szöveg és nem engedi eltávolítani. Légyszilégyszi, valaki! :(


2014. okt. 27. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Program törlésnél keresd ki és töröld lehet más lesz a neve keress valamit ami gynús neked nem te tetted fel és töröld, a böngészőben meg tiltsd le a bővítményét.
2014. okt. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ezekből próbáltál már párat?

[link]

2014. okt. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ami nem volt ismerős, letöröltem. De még mindig ott van ez a mystartsearch uninstall. De ha az eltávolításra megyek, kéri, hogy írjam be a karaktereket, amiket látok, beírom, majd visszaszámol 5től és kiírja, hogy error.


Már keresgéltem, de semmi működőképesre nem akadtam. Angol leírás van millió, de ahhoz kevés az angol tudásom.


Kezdek kétségbe esni, csak nekem nem megy? :(

2014. okt. 27. 22:26
 4/8 A kérdező kommentje:
A program files-ban van egy mappa, SupTab névvel. Ezeket a vírusirtó karanténba is helyezte, ezzel lehet a gond?
2014. okt. 27. 22:30
 5/8 anonim ***** válasza:
eLképzelhető
2014. okt. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Merjem vajon törölni?
2014. okt. 27. 22:44
 7/8 A kérdező kommentje:

SIKERÜLT!:)

Köszönöm a segítséget

2014. okt. 27. 23:02
 8/8 pinkpancser ***** válasza:

Ha nem egy az angol, akkor nem google, hanem youtube a barátod :)


http://www.youtube.com/watch?v=dcaYbx7KCZo

2014. okt. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!