Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Zonealarm free antivirus?...

Zonealarm free antivirus? Hogyan szabaduljak meg tőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget kérnék hogyan töröljem le a zonealarm free antivirust? A szokott módszer, programok eltávolításon keresztül nem engedi. Most ki van kapcsolva és az avast megy helyette. Köszi előre is a segítséget :)


2014. júl. 9. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg csökkentett módban elindítani a Windows-t (bootoláskor F8-at vagy F9-et kell nyomkodni asszem, sosem tudom melyiket...). És utána próbáld meg ugyanúgy eltávolítani.
2014. júl. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, így sem engedi, ugyanazt írja ki : no valid installation configuration found. Win7 van fent. A start menüben nincs a frissen telepítettek között sőt sehol csak a mappája a program fájlokban. Most viszont, hogy csökkentett mód után újra indítottam normálba már nem tette ki az ikonját az avast mellé a tálcán. Eddig újraindításkor kitette és mindig újra ki kellett kapcsolni.
2014. júl. 9. 10:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy volt egy kis bugod és nem mutatta hogy törölted.
2014. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!