Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lett tele reklámmal az...

Mitől lett tele reklámmal az internet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mozillát használok eddig semmi reklám nem volt rajta, pár napja nemtudom mit csinálhattam de tele van mindenhol folyamatosan előugró reklámokkal, oldalt felül aholcsak el lehet képzelni minden fele reklám. Hogyan lehetne megszütetni ezeket?

2014. okt. 30. 11:36
 1/5 Tengor ***** válasza:
Ad Block Pluszt tegyél fel!
2014. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Az internet továbbra sincs tele reklámokkal, maximum a Te géped (nagy valószinűség szerint beszedtél egy reklám virust) : [link]


+ viruskeresés, virusirtás, csökkentet módban.


Sok sikert.

Üdv.

2014. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tengor ***** válasza:
#2, sajnos nincs igazad. A net tele van reklámokkal. Megkockáztatom, hogy kétszer több a reklám tartalom, mint a hasznos.
2014. okt. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Ez lehet, hogy igaz, ezt nem tudom, (és annyira nem is érdekel, hogy rákeressek) de nem úgy ahogy a kérdezőnél előjött, és a itt a gyakorin sem "tolakszanak" a reklámok. Van itt is egy-két reklám, de szerintem annyira nem feltűnő.


Üdv.

2014. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és hasznos válaszokat. A linken található leírást követve sikerült normálisabbá varázsolni a böngészőt. Köszönöm!
2014. nov. 1. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!