Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A routerem a wifi-t nem...

Tamás5665 kérdése:

A routerem a wifi-t nem szolgáltatja folyamatosan, ha újra telepítem vagy áramtalanítom, akkor egy kevés ideig található wifi, de utána azt írja ki a telefon, hogy a nem található. Valakinek van valami ötlete, hogy mit tudnék vele kezdeni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 1. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Az áramtalanítás nem old meg semmit, az "újra telepítem" alatt pedig ha resetelést értesz, akkor azt meg nem biztos, hogy jól csinálod. Be kéne lépni a routerbe, ott gyári beállításokra visszaállítani, és újra megcsinálni a wifi beállításokat.
2014. nov. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Az újra telepítést is úgy csináltam ahogy leírtad, de nem használt.

2014. nov. 18. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor először is próbáld ki, hogy csak az az 1 eszköz csinálja ezt, vagy az összes. Mert ha csak 1 eszközön jelentkezik, akkor azzal eszközzel lesz a baj.

Ha minden eszközről eltűnik a wifi jel, akkor pedig kapcsold ki a jelszavas titkosítást a wifin, és úgyis nézd meg.

Ha így se jó, akkor a router szrakodik valamit.

2014. nov. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a segítséget.
2014. dec. 20. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!