Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A laptopokat nem tudom csatlak...

A laptopokat nem tudom csatlakoztatni a wifihez. Az új virusirtó lehet a hibás?

Figyelt kérdés

Windows 7 van a laptopomon, azt hiszem, ha ez a legujabb.... Tegnap lett ratelepitve Eset és Spyhunter... Akkor nem wifivel lett leszedve, hanem a modem be volt dugva a laptopba. Most pedig nem tudok semelyik wifihez csatlakozni. De már maga az asztal sem jön be, csak ezeket a csúszkálós ablkokat adja be hog kezdőképernő és h alkalmzások letöltése. Már be sem tudok lépni q fiókomba. Mit vsináljak most?

Bocsi a hibákért


2014. nov. 3. 09:19
 1/8 Tengor ***** válasza:

Win 8 van rajta, nem Win 7.

Driverteket gondolom nem telepítettetek fel. Az lesz a hiba.

2014. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát jó, de most mit csináljak? Egyszerűen semmilyen beállitsba ním tuok bemenni hisz be sem jön a fiókkom
2014. nov. 3. 09:29
 3/8 Tengor ***** válasza:
Bízd egy szakemberre a gépet.
2014. nov. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És itthon nem lehetne valamit csinálni vele? Nagyon kellene most nekem a laptop...
2014. nov. 3. 09:33
 5/8 Tengor ***** válasza:
Nem a hely a probléma, hanem tudás. Neked nincs meg (azt sem tudod milyen oprendszer van rajta), ezért kell a szaki.
2014. nov. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok, hogy nincs meg hozzá a szaktudásom, de mások is elmagyarázták már nekem innen konyhanyelven, hogy mit csináljak :D
2014. nov. 3. 09:42
 7/8 Tengor ***** válasza:

Unalmas vonatutakon én is szeretem a kérdez-feleleket, de:

a.) azt mondtad neked ma kell a gép

b.) egy halom dolgot nem lehet úgy átadni, hogy abból aztán normálisan működő gép legyen. Csak egy példa: neked csak a wifi driver hiányzik, de le merem fogadni, hogy más driver sincs fenn.

Majd egy hét múlva, amikor játszanál valamit, akkor jössz, hogy kell a VGA driver. Aztán hallgatnál 5.1-et és, hogy szükség lenne a hankkártya driverre. Meg lehet csinálni, csak így hetek múlva sem lesz olyan géped, amit egy szaki egy óra alatt megcsinál.

2014. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó, bocsánat.
2014. nov. 3. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!