Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért olyan lehetetlen elkapni?

Mért olyan lehetetlen elkapni?

Figyelt kérdés

Vásároltam neten 14.000Ft-ért egy VGA-t,pontosabban szerettem volna.

Eladóval beszéltünk, mikor képeket kértem, készített amin minden jól látszott. Mikor még kértem egyet a csatlakozók felől is, ezt is elkészítette, szóval valszeg otthon lehetett.

Paypalon rendeztük a dolgot, én rendben elutaltam azt mondta látja is, másnap postán lesz a csomag.

Eltelt 4 nap, nem jött semmi, persze már nem tudtam elérni. Próbálkoztam többször is, végül 2 hét után rendőrségen feljelentettem, ott azt mondták majd szólnak ha van valami.


Ennek már másfél hónapja.... Mért olyan nehéz ez? Minden adatot megadtam, email címét, a hírdetést és a beszélgetés szövegét.

Innentől gondolom annyi lett volna a dolguk, hogy IP alapján beazonosítják, hogy ki az, de mégse tették....

Most a rendőrség ennyire tehetetlen vagy szimplán csak nem foglalkoznak vele?



2014. nov. 9. 02:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
-Ez még ne törje le az internetes vásárlásod, csak ügyelj arra hogy olyan fizetési módot válasz ami némi garanciát ad ha gond van, ilyen a PP, vagy a SKILL (régen Moneybokers).
2014. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!