Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aki jártas a facebook közösség...

Aki jártas a facebook közösségi oldallal kapcsolatban, segítene nekem? Többi lent!

Figyelt kérdés

Küldtem egy üzenetet, egy olyan embernek, aki nem ismerősöm, és jelezte a rendszer, hogy ilyenkor az illető "egyéb" mappájába kerül az üzenet. (Nem faces ismerkedés!)

Ami titeket illet, milyen gyakran szenteltek egy pillantást erre a mappára? Azt szeretném ezzel megtudni, hogy vajon milyen gyorsan veheti majd észre az üzenetet... :))



2014. nov. 13. 22:10
1 2
 1/11 Magyarmanó válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy az üzenetek között ugyanúgy jelzi, mint egy ismerősét.
2014. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb soha nem nézek rá. Jelöld be, és várd hátha visszajelöl.
2014. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
kérdésedre válaszolva én kb. hetente egyszer nézek rá
2014. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szintén nagyjából soha.
2014. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Sosem nézem, elég sojáig nem is tudtam, hogy vagy ilyen.
2014. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Az egyik ismerősöm egy év után vette észre az ilyen levelét szóval szerintem jelold be
2014. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Nem jelöli, hogy jött, csak, ha megnézi. Én kb. évente egyszer látom.
2014. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

A rendszer tapasztalatom szerint nem jelzi külön. Amennyiben a chatablakot használja nem fogja hamar észre venni.

Ha nem direkt tett a spam/egyebek mappába akkor főleg.

2014. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem biztatóak a válaszok :D

#1 ezen én is csodálkozom, ugyanis szintúgy tudtam, hogy a bejövő mappába kerül az üzenet, ezért is merült fel bennem a kérdés :)

Akkor lehet igazatok van, és a legjobb megoldás, ha bejelölöm :)

2014. nov. 13. 22:18
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor kerülne még a bejövőkbe, ha legalább 1 közös ismerősötök lenne. amúgy hát talán én kicsit javítom a statisztikát, néha megnézem, ugye az értesítősávon ha rákattintok, akkor ott jelzi, ha az egyébben van 1-2 új üzenet. továbbá az is rontja még az esélyeket, ha valaki kizárólag telefonról használja a facebook-ot, és gépről soha, ugyanis a messenger például nem mutatja az egyéb mappát sehogy sem.
2014. nov. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!