Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem megy a netem - vírus a...

Nem megy a netem - vírus a hibás, a frissítések, vagy egy program?

Figyelt kérdés

Pár hónapja nem megy rendesen a netem. Az biztos, hogy a hiba nálam van, de nem tudom pontosan, hogy mi lehet a gond. Kb 3 hete újra tettem a windowst. Az elején ment rendesen, de aztán újra kezdte. Az a gond, hogy az oldalak nem jönnek be mindig egyből. sokszor kétszer, háromszor is kell frissítsek, amíg bejönnek.

Az újratelepítés után nem tettem fel semmi olyan programot, amire gyanakodnhatnék, hoogy az lenne a hibás. Telepítettem a windows frissítéseket is... Azok lennének a hibásak? Vagy egy azok közül? Régen is fent volt a frissíés, mégsem volt ilyen gondom. Vírus lehet a hibás?

Nem igazán tudom, hogy mi lehet a gond. Van tippetek, hogy mi okozhatja ezt a hibát? Program? Vírus? Windows frissítés? Egyéb...?


2010. jan. 28. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt kérdezném,hogy mivel kapcsolódsz a netre ? Modem,Adsl,Mikrohullám,Mobilnet ?
2010. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát azt tudom, hogy nem mikrohullám és nem mobil net:)

Tulajdonképpen még sok emberrel vagyok hálózatban.. ez is egy plussz infó talán. De másoknál jól működik minden, szóval ezért vagyok tanácstalan.

2010. jan. 28. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Eredeti a Windows? Mert ha nem, az sok bajt okozhat, ha mégis frissitetted.
2010. jan. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A kód eredeti, amit használok...


Amúgy lehe, hogy egy programmal van baj.. Google Chrome.

Mostnában azt használom és egy idő után kezdett nem megfelelően menni a net. Bár a firefox sem a legjobb...


Pár napja az operát használom, és mintha jobban menne a net.

Nem tudom mit gondoljak.. Nektek volt hasonló tapasztalatotok a Chromeal? Inkább olyantól kérdem, aki már hosszabb ideje használja, bár nálam is valóban elég hosszú idő után jelentkezett a baj... hmm... érdekes. :)

2010. jan. 31. 01:38
 5/5 anonim ***** válasza:

A Google Chrome 4.0-át használd, ehhez már vannak kiegészítők, le tudod tölteni a reklámblokkolót (Adblock Plus). [link]

Van egyébként a Firefox-hoz is [link] Ha nincs a böngészőkben, akkor bejön az összes netes szemét (.TEMP fájlok), lelassul a neted. Így törölheted: Startmenű, Vezérlőpult, Internetbeállítások, Böngészési előzmények törlése kilépéskor.

2010. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!