Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Asztali számítógép (elég régi...

Asztali számítógép (elég régi már) mellé laptopot szeretnénk venni és kábeles internetünk van (ruterrel működik) ott az internetet hogyan tudom majd használni? (lennt lényeg)

Figyelt kérdés

Létszíves ne nézzetek sötétnek,de az a helyzet hogy én csak oldalak nézegetek és nem tudok erről semmit.


Mit kell tennem ha megvenném részletere a laptopot hogy legyen internetem?Fel kell hívni a kábelosokat vagy kell venni hozzá valamilyen más eszközt?


MI az a wifi,mert sokan ezt mondják hogy wifin keresztül működtessem?


Tényleg erről semmit sem tudok sajnos4


Köszönöm a segítséget előre is!


2014. nov. 15. 22:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
ki a szolgáltatód ?
2014. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged akkor ki kell cserélni wifisre, igen és tudsz a másik szobába nettezni, azzal nem lesz gond. Hülye kérdés nincs csak hülye válasz :)
2014. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Vidanetesek vagyunk,vidéken élek sajnos,jobb volt városba:-)



És akkor magam vegyek egy wifis modemet,vagy előbb a szolgálatót hívjam fel és ott érdeklődjek hogy kicserélik e,mert ezt is ők adták és cserélték ki?

2014. nov. 17. 11:20
 14/30 A kérdező kommentje:
na ez hül ye kérdés volt,mert mivel gondolom a Vidanet hozta a modemet jobb ha velük cseréltetem ki úgye?
2014. nov. 17. 11:21
 15/30 anonim ***** válasza:
A vidanetnél ezt írják:" Az internet-szolgáltatást csak egy számítógéphez biztosítjuk. Az ügyfél ugyanakkor routerrel megoszthatja a szolgáltatást." Vagyis sanszos,hogy nincs wifis routerük és neked kell enned egyet. De azért hívd fel őket és kérdezd meg, mielőtt veszel.
2014. nov. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom tp-link WR-741 ND


Mivel látom nem igen vágod hívj valakit aki kb 5 perc alatt be üzemeli neked a routert

2014. nov. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Internet kapcsolatnál csak bedugták a kábelt a netesek a gépbe és volt net ?
2014. nov. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Szia!


Nem,a kábelesek a kábelhez valami elosztó félét hozzákötöttek,így ketté ágazik a kábel darab,az egyik rész a tv kábelként megy tovább,a másik rész meg a modemhe(a modemet a szolgáltató adta) csatlakozik hozzá.


Sajnos én semmit nem vágok,totál sötét vagyok ezen a téren.


Unio Hpf 85 ez van erre a elosztó féleségre írva,ami fémből van.


Ha erre járnál mert elég segítőkész vagy lenne pár kérdésem hogy te mit gondolsz erről,jó ötlet e,bár lehet hogy a végén nem lesz semmilyen gép sem,mert anyagilag nem leszünk topon és haza adom a pénzt.


Tehát valaki azt mondta hogy vegyek inkább Smart tv-t mert az okos tv,azon lehet internetezni és telefonálni is és a laptop helyett meg tablettet,mert az nekem a böngészéshez bőven elég és olcsóbb is.


Mi a véleményed?

Okos tv,laptop vagy tablett?


Akármi is lesz a wifit meg kell oldanom a kábel szolgáltatóval az tuti!


Ha véletlenül sikerül is venni bármit akkor is részletre akarom mert a thm az O most.


Sajnos elektornikai eszközök terén sötét vagyok,a telefonom is alap,nem fizetek rá interneten.


Köszi a segítséget!

2014. nov. 21. 18:38
 19/30 A kérdező kommentje:
Meg még annyit hogy amikor netet igényeltünk a padlásra is felment az egyik pasi.
2014. nov. 21. 18:39
 20/30 anonim ***** válasza:

smart tv vel tudsz internetezni de választani neked kell hogy mit veszel


de egy wifi router amit ajánlottam az kell


amikor megvan szolni kell valakinek aki beállitsa


ha nem értesz valamit akkor itt vagyok.

2014. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!