Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Asztali számítógép (elég régi...

Asztali számítógép (elég régi már) mellé laptopot szeretnénk venni és kábeles internetünk van (ruterrel működik) ott az internetet hogyan tudom majd használni? (lennt lényeg)

Figyelt kérdés

Létszíves ne nézzetek sötétnek,de az a helyzet hogy én csak oldalak nézegetek és nem tudok erről semmit.


Mit kell tennem ha megvenném részletere a laptopot hogy legyen internetem?Fel kell hívni a kábelosokat vagy kell venni hozzá valamilyen más eszközt?


MI az a wifi,mert sokan ezt mondják hogy wifin keresztül működtessem?


Tényleg erről semmit sem tudok sajnos4


Köszönöm a segítséget előre is!


2014. nov. 15. 22:04
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
oké,köszi most majd megvárom mi lesz.A wifi ha csak nem valami mobil internetet akarok úgy is kell.Rendes vagy hogy minden kérdésemre válaszolsz.Köszi
2014. nov. 28. 15:01
 22/30 anonim ***** válasza:
már el is felejtetelek
2014. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Na kiderült tablettet lesz,már meg van,de csak karácsonykor fogom látni.Anyu vetette aki még annyit sem ért hozzá mint én,még a gépet sem tudja bekapcsolni:-)


Na az a helyzet hogy egy rokonom fog átjönni mert állítólag mivel a tesóm szobájába van az internet,így az ő szobájába a tv-be vagy nem tudom hova akarja a töltöt majd bedugni mert valami 10 órát lehet feltölteni egyszerre és akkor nem kell hozzá wifi


Hát nem tudom hogy ez mennyire igaz,de legyen így.


Most anyám azzal nyaggat hogy részletre vegyek akkor egy olyan smart tv-t mert akkor magam is feltudnám tölteni a tabletet majd,de képtelen felfogni amikor mondom hogy mindenképpen kell hozzá wifi,hiába a tv ha nincs itthon wifi és nem tud mit fogni.



Tehát tablett lesz,hogy tv lesz e még a jövő zenéje,de ha lesz akkor is a wifi témát meg kell oldani.


Ritka problémás egy család vagyunk mi is:-)


Köszi a segítséget.

2014. dec. 1. 13:12
 24/30 anonim ***** válasza:
Ehhez egy picit pihenek
2014. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Na ird le mit szeret nél pontosan és ne keverjél bele semmit ami nem ide tartozik!


routert vegyél ha ez megvan szólj (olyat amilyet ajánlottam)


mobil netet meg felesleges venni

2014. dec. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

***Na az a helyzet hogy egy rokonom fog átjönni mert állítólag mivel a tesóm szobájába van az internet,így az ő szobájába a tv-be vagy nem tudom hova akarja a töltöt majd bedugni mert valami 10 órát lehet feltölteni egyszerre és akkor nem kell hozzá wifi*******



mit és ki mondta mert ez nem tiszta

2014. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Na mond meg anyukádnak hogy minden képpen kell router


hogy Lehessen wifi zni


és így kell kötni ahogy csináltam a művészi rajzomon


[link]

2014. dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Köszi,te igen rendes vagy.

Én is ezt mondtam neki és nem is kerül olyan sokba,szerintem amikor anyu magyarázott hogy az unokatesóm vesz hozzá valamit amivel majd összeköti,meg feltölti erre gondolt,de anyu az tényleg nem tud semmit erről a világról.nem mintha én sokat tudnék.


Köszi akkor majd így lesz.Majd megírom ha végre lesz valami fejlemény.

2014. dec. 2. 18:21
 29/30 A kérdező kommentje:

ezt a zagyvaságot amit leírtam és amit én sem értek anyu mondta.


De én meg mondtam anyunak hogy a rokonom wifit vesz és majd beállítja azt..

2014. dec. 2. 18:22
 30/30 A kérdező kommentje:

Tablettem lett,Acer Iconia 8,meg wifit vettek hozzá,jól működik.Bár tovàbbra is azt mondom a laptop jobb,nagyobb,gyorsabban lehet gépelni rajtsa.De örülök neki.


Mindenkinek köszönöm a segítséget és Kellemes Ünnepeket kívànok!

2014. dec. 25. 00:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!