Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik valami wifi jel...

Létezik valami wifi jel erősítő megfizethető áron? Vagy csak valami beállítás? Most vettem egy gigabites routert, hogy ki tudjam használni a maximalis sávszélességet, de érdekes módon a wifi jel gyengébb mint a 10 éves routeren volt. Mi az oka?

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet a routerbeállítás, a wifi-nek is vannak szabványai, b, g, n amelyek befolyásolják a jelerősséget.
2014. nov. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
TP-LINK TL-WR1043ND -> ez az amit most vettem. cserélhető antennái vannak, esetleg ha veszek hozzá valami erősebb antennát az segíthet?
2014. nov. 27. 16:14
 3/5 Drone007 ***** válasza:

Ez közel sem gigabites router.

300Mbps-t tud, illetve van valami speedboost funkciója, amivel 450Mbps-re lehet tornázni az átviteli sebességet. Admin felületen állítható:

[link]


Egyébként tp-linket annyira nem érdemes venni, inkább Linkysys routert vegyél legközelebb.

2014. nov. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt én is tapasztaltam, hogy a 1043nd v2 gyenge a jel. Nekem ugyan ilyenem van csak a régi v1-es 8dBi antennákal 100 méterre+ 1 fallal 1-2 jelet ír a telóm. Costum firmware-t (openwrt,ddwrt,)sem édemes feltenni rá mert semmit sem ér jelerősség ügyben , nekem a gyari van rajta.
2014. nov. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
+ még annyi, hogy a tplink sem olyan jó minőségű mint 1,5-2éve, sajnos nem véletlen, hogy nincs már 5év gari.
2014. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!