Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » PlayStation Network kártyát...

PlayStation Network kártyát vennék de nem ismertek olyat ahol csak a kódot küldik el emailben és nem a dobozát? Azaz azonnal elküldik emailben a kulcsot és nem házhoz szállítanak

Figyelt kérdés

2014. dec. 6. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Az üzlet nem bonthatja ki, és főleg nem továbbíthatja azt a kódot e-mailben. Szóval ilyet nem fogsz találni.
2014. dec. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb, ha digitálisan megrendeled a [link] oldalról, és kész.
2014. dec. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát láttam dollárban küldenének csak nekem forintban kéne
2014. dec. 6. 18:32
 4/8 anonim ***** válasza:
2014. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak az a próblémám hogy maestro kártyám van és a hivatalos oldala nem fogadja el
2014. dec. 6. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nem tudsz mit csinálni. De egyébként mi a bajod azzal, ha elküldik postán? Elég sok hely van, ahol nem kell fizetni szállítási költséget.
2014. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Keveset vagyok itthon és nem tudom átvenni
2014. dec. 6. 18:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó lehetőség, hogy megkéred egy ismerősödet, aki ki tudja fizetni bankkártyával. Utána meg kitörlöd az adatait.


Biztos van olyan ismerősöd, akinek van külföldi vásárlásra alkalmas bankkártyája.

2014. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!