Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy az ncore...

Miért van az, hogy az ncore az itthon gépemen nem működik, céges gépemen meg igen? Azt írja ki, hogy "probléma az oldal megjelenítése közben". Két nappal ezelőtt még működött és most nem tudom mi történt vele. Előre köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés

2014. dec. 9. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azt, hogy a cégedet szarrá fogják büntetni.
2014. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért?
2014. dec. 9. 16:19
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért mert megnéztem, hogy működik-e?
2014. dec. 9. 16:21
 4/12 anonim ***** válasza:

Wampa, ez hülyeség, nem illegális fájlcserélő oldal látogatása. Nem azt írta, hogy széttorrenttezte a fejét bent a cégnél, hanem megnyitotta az oldalt. Megenné a fene a netet, ha itt tartanánk, hogy torrent oldalt meglátogat egy alkalmazott, és azért szétbüntetik a céget...


Kérdező, próbálj arrafelé pingelni, esetleg másik eszközzel megnézni. Lehet a gépeden van valami beállítással sikerült blokkolni az URL-t, vagy a szolgáltatód tiltja a hozzáférést (bár nem tudok róla, hogy bármelyik magyar vagy külföldi szolgáltató végezne ilyen tartalomszűrést...).


Egyéb oldalak működnek? Piratebay és hasonló tartalmúak?

2014. dec. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A piratebay se működik, de a bithorlo igen. Két nappal ezelőtt még töltöttem le vele ncore-ról. Beállításokhoz nem nyúltam. :S
2014. dec. 9. 16:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Másik böngészővel megy?

Tor-ral?

G.

2014. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A gépeden állítsad be az időt
2014. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tor-ral engedi. Más böngészővel nem jó.
2014. dec. 9. 17:16
 9/12 A kérdező kommentje:
pontos időt mutatja, erre már én is gondoltam, de akkor nem csak az az egy oldal lenne a rossz.
2014. dec. 9. 17:17
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy a szolgáltató a ludas..?

Melyiknél vagy?

G.

2014. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!