Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek nem lenne jó gy...

Szerintetek nem lenne jó gy dislike gomb a facebookra? Én azt hiszem elég sokszor használnám.

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem szoktam hozzászólni a facebookos kérdésekhez, de most kivételt teszek:

röviden, tömören baromság!

Kit érdekel, hogy kinek mi tetszik? Két féle poszt létezik. Ami érdekel és ami nem. Az utóbbi természetesen gyakoribb. (Nem csoda, mert 1-2 technikai újdonságot és online profi fotó galériát illetve receptet leszámítva nem érdekel, hogy ki mit oszt meg!)

Erre találták ki, hogy leiratkozzunk az ismerősökről illetve elrejtsük a posztjaikat. Elég hatékony, mert ha nagyritkán belépek, akkor is azokat a dolgokat látom már amik érdekelnek. Ugyanis a facebook tanul. (saját jól felfogott érdeke)

Ha ezt a módszert követed nem lesz szükséged dislike gombra.

(A kommenteket is el lehet rejteni, bár az én szemem alapból átugorja. Mások véleménye sem érdekel.)

2014. dec. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!