Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a gépemnél azt írja hogy...

Ha a gépemnél azt írja hogy az internetem az 1Gbps-az jónak számít vagy nagyon rossz? Általában 2.5m/s el tölt le. Ám van hogy fifa közben nem tölt be és ez a net hibája. Az én netem a nagyon elavult vagy ez jó?

Figyelt kérdés
Szóval ha játékost keres néha nem talál.Meg néha laggol néha nem de szerintem ez az ellenfél hibája.Más játékonál nem vettem észre nagy pinget se laggot.

2014. dec. 24. 18:59
1 2
 11/17 coopper ***** válasza:

Szia.


Az a hálókártyád maximális sebessége, nekem is olyan van (és szinte mindenki másnak is) kép : [link]


Tehát hidd el a speedtest eredményét, vagy ahogy már többen is irták (én is) szerződés, szolgáltató csomag alapján deritsd ki az igazi net sebesség adatokat.


Sok sikert.

üdv.

2014. dec. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát a szerződés nem tudom holvan:/ na mind1. majd pár nap múlva megnézem a speed testen. De amugy visszatérve ha 3mbps az kőkorszaki eléggé nem?:D Gyorsan netezek nincs vele semmi bajom. Bár youtubeon már a 4k videokat nem bírja:D
2014. dec. 24. 19:48
 13/17 anonim ***** válasza:

3Mbps ?

az talán még a full hd-t sem bírja...:)

2014. dec. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Az rémlik:D full hd-t bírja:D Meglett a szerződés és 20mbps ír. És 3-at úgy rémlik. Hiába ír most 50 et az csak a karácsony miatt írja
2014. dec. 24. 19:51
 15/17 coopper ***** válasza:

Szia.


Nem olyan rossz az a 3 mpbs. Az előző netem 1.7 mbps volt....


De számla is jó, az összeg alapján a szolgáltató kinálatából a szolgáltató honlapján, már meg tudod saccolni a csomagot. Ott pediglen megvannak a sebesség adatok, úgy a garantáltak és úgy az elméleti sebességek is.


Sok sikert.

Üdv.

2014. dec. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
akkor boldog karácsonyt! :)
2014. dec. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Viszont:) 13 ezer/hó ért 3mbps-et sokkalom
2014. dec. 24. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!