Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az Ncore-on hogy...

Miért van az Ncore-on hogy kaptam egy meghívót amivel beléptem és tudtam haszálni napokig aztán egyszer be akarok lépni és nem enged be, pedig mindent jól irtam be biztosan! Miért van ez?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 16:27
 1/2 lali51 ***** válasza:
Valószinüleg nem tartottad be a szabályzatot és kitiltottak.
2015. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szólj a meghívódnak, hogy keressen rá a felhasználónevedre, és nézze meg, létezik-e a fiókod! Ha igen, akkor használd az elfelejtett jelszó - funkciót, lépj be az ideiglenes jelszóval és csinálj egy újat! Ha a meghívód sem tud belépni, akkor lehet, hogy egy gépről beléptetek mindkét fiókba, ezt nem jeleztétek a megfelelő helyen, és dupla account miatt kitiltottak benneteket. Ha idegentől kaptad a meghívót, írd meg nekem privátban a felhasználóneved (ha el mered árulni egy idegennek), megnézem én, hogy van-e ilyen fiók.
2015. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!