Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit lehet biztosan elmondani...

Mit lehet biztosan elmondani egy adott dologról? Mikből indulhatok ki biztosan ha gondolkodni akarok? Hogyan lehet tudatosan irányítani és tervezni a gondolkodást?

Figyelt kérdés

Ha valamit valamiről le akarok írn vagy meg akarok tudni akkor anak megtudhatom a szerepét célját jelentését definícióit jelemzőit sajátoságait részeit alkotóelemeit kereteit fajtáit formáit értelmét vagy lényegét magyarázatát kapcsolatait adolgokal tartalmát motívumait

stb miket lehet még megtudni valamiről a lehető leg általánosaban?

érdekes nehezen fejezem ezt ki mivel ha a komunikálciórol írnék anak nem tudnék pl a szinéről irni de írhatok a szerepéről céljárol stílusáról stb egy fal esetében már írhatok az anyagi jelegéről szine keménysége anyaga stb mik azok a törvényszerűségek amik minden dologra érvényesek és mindig alapul vehetem ha gondolkodni akarok valamiről? mit érdemes először alapul venem ha gondolkodni akarok valamirő? hogy tervezhetném és irányíthatom a gondolkodást pontról pontra?


2014. jan. 29. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:

akkor most allj meg, tarts 15 perc szunetet, es a fentieket ird le ujra, de ep, magyar mondatokban, es maximum 3 sorban.


tokeletesen erthetetlen mit akarsz kerdezni.

2014. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

próbáld meg elmondani úgy ahogy te felfogod leírtam a szövegbe h nehezen tudom kifejezni a lényeg anyi h ismerni szeretném egy gondolkodási hejzet azon ki indulási pontjait amiket mindik alapul lehet veni és következtetéseim feltételeim lehetnek általánosan.

A másik kérdésem hogy gondolkodási tervet szeretnék készíteni gondolkodási hejzetekben.

2014. jan. 30. 00:02
 3/3 A kérdező kommentje:
tehát tudni szeretném hogyan készítsek gondolkodási tervet. nah hát enél világosaban ténleg nem tudom kifejezni 2különáló kérédésre igyekszek választ kapni.
2014. jan. 30. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!