Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube nézettségszerzés. Hogyan?

Youtube nézettségszerzés. Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok, én egy kezdő youtube videós vagyok és meg szeretném tudni, hogy miképpen tudnám kicsit fellendíteni a csatornámat?

Úgy gondolom, hogy elég sok munkát fektetek minden egyes videómba, és próbálom minél ötletesebbé és élvezhetőbbé tenni őket. Tehát lehetséges, hogy a videók minősége már megfelelő lenne, de hol tudnám kicsit hirdetni a csatornámat? Vagy ha nem is hirdetés, hogy tudnám elérni, hogy több emberhez eljusson?

Előre is köszönök minden segítséget!:)



2015. jan. 3. 18:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha privátba belinkeled a csatornát megpróbálok annak fényében válaszolni.
2015. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Hm, valami sokkal rosszabbra számítottam. Tényleg tök jó kis csatornának tűnik, a videók igényesek, van bennük munka. Viszont tényleg még így is tele van a padlás az ilyen youtube csatornákkal, szóval innen szerintem már csak a szerencsén múlik, hogy fel tud-e kapni a youtubeos közösség, vagy maradsz középszerű kis nézettségű videós. Esetleg próbáld meg vannak facebookon ilyen magyar youtube videós community oldalak, ahol meg lehet osztogatni a saját videóidat meg hasonlók.
2015. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 XboxFan220 ***** válasza:
100%

Szia nekem is küldhetsz privátba egy linket a csatornádról.

Egyébként a csatornádat terjesztheted FB-n az ismerőseid között és megkéred őket,hogy osszák meg a videódat.

A legfontosabb,hogy légy türelmes hiszen az embereknek fel kell fedezni amit csinálsz és majd ha megosztják ők is akkor fog jönni a nézettség. Először ne gondolkozz több ezrekben és ne is a pénzért csináld hiszen az már régen rossz. Próbálj minél egyedibb tartalmat kitalálni amit az emberek is szeretnek..


Szóval küldj linket a csatornádról és szívesen mondok véleményt :)

2015. jan. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

És esetleg hogyha más dolgokba is belefognék?:o Például vlogok a mai dolgokról (természetesen az is felpörgetve sok mindennel), meg ilyen főzőműsor?:o Mert tudom, hogy olyat kell csinálni ami egyedi és amit még senki sem csinált, de szerintem már mindent kijátszottak. :o

Igen, facebookon ritkán, de meg szoktam osztani a videókat, több-kevesebb sikerrel.:) Esetleg van valami oldal ami még hasznos lehet ilyen szempontból?:o

És még egyszer nagyon köszönöm a segítséged!:)

2015. jan. 3. 18:56
 5/36 A kérdező kommentje:

XboxFan220 köszönöm a válaszodat!:)

Én türelmes vagyok, és egyáltalán nem a pénzért csinálom, hanem azért, mert élvezem az egész videózást. :) Csak kicsit zavaró, hogy nem nagyon akar gyűlni a feliratkozószám, míg másoknak (akik szerintem nem túl igényes videókat csinálnak, bár nem akarok elítélni, meg fikázni senkit!) hamar összegyűlik az ezer feliratkozószám. :/

2015. jan. 3. 19:04
 6/36 XboxFan220 ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz másokkal,hanem csak magaddal törődj . Megnéztem a videóidat és viccesek főleg a csatornareklám,csak sajnos Gameplay csatornával már nem nagyon lehet befutni :/ Valami olyat kell kitalálnod ami kevés van a magyar YouTube közösségben. Azt ne nézd hogy angolul hány ezer hasonló csatorna van hiszen nem minden 10-15 éves beszél úgy angolul hogy mindent megértsen és neki is könnyebb magyarul nézni a videókat. Szerencsére én találtam olyan témát amiben angolban elég sok van magyarul kevés és gagyi . Még nem töltöttem fel a YouTube-ra mert még szerkesztem. Vlogokat is csinálhatsz de érdekes témákról pl : Hogy nyomtathatsz profi 20 ezres másolatot :D

Viccet félretéve lehetnek olyan témáid mint mi lenne ha az Iphone-t nem lehetne felrobbantani. A videóidra is ki kell adni. Lehet megtérül lehet nem.

2015. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

XboxFan220

Köszönöm a segítségedet!:) Akkor szerinted vlogokkal az én stílusomban és mindenféle ilyen hülyeséggel be tudnék futni?:)

2015. jan. 3. 22:36
 8/36 A kérdező kommentje:
Jaa és ha szerkesztésben, vagy bármiben kéne segítség, akkor nyugodtan szólj!:D
2015. jan. 3. 22:37
 9/36 XboxFan220 ***** válasza:
100%
Szerintem működhetne a vlog videóid ha tényleg érdekes témákat akarsz feszegetni. Tanácsolom hogy változtatsd meg a csatornád nevét,mert ha vlogolsz akkor ne gameplay legyen benne :) szólj ha kész lesz az első vlogod majd küldhetsz privibe linket :)
2015. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Igazából a csatornát gameplayekre is használnám továbbra is, csak a tanácsodat megfogadva sokkal több más kategóriájú videót is feltöltenék rá.:)

Rendben, majd küldöm a linket, és nagyon köszönöm a támogatásod és a segítséged! Sokat jelent ez számomra. :)

2015. jan. 3. 23:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!