Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube nézettségszerzés. Hogyan?

Youtube nézettségszerzés. Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok, én egy kezdő youtube videós vagyok és meg szeretném tudni, hogy miképpen tudnám kicsit fellendíteni a csatornámat?

Úgy gondolom, hogy elég sok munkát fektetek minden egyes videómba, és próbálom minél ötletesebbé és élvezhetőbbé tenni őket. Tehát lehetséges, hogy a videók minősége már megfelelő lenne, de hol tudnám kicsit hirdetni a csatornámat? Vagy ha nem is hirdetés, hogy tudnám elérni, hogy több emberhez eljusson?

Előre is köszönök minden segítséget!:)



2015. jan. 3. 18:39
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
Csinálj Facebook oldalt, ott tudod reklámozni az oldalad. Ha reklámozod az oldalad, ott meg tudod adni a célközönséged. => eljutsz a célközönségedhez => lájkolják az oldalad => ha posztolod az új videóid, azokat megnézik => nézettség, sőt ha tetszik nekik a videó, feliratkoznak => még több nézettség. Persze az nem elég ha fizetsz, hogy reklámozzanak. Nem véletlenül mondja minden videós minden videó végén, hogy "ha tetszett iratkozz fel". Aztán az se baj, ha nem egyféle tartalom van a csatornán. Ha csinálsz sorozatokat, akkor előbb-utóbb mindenki megtalálja azt a tartalmat, ami neki tetszik. Remélem segítettem valamennyit. Ja, és kérhetek linket? Akkor talán segíthetek (tünk) abban, hogy min javíthatnál a csatornán belül.
2015. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Szia reklámot ugy iy tudsz csinálni hogy küldesz pl:ISTI-nek egy levelet amiben megkéred hogy olvassa be a youtube csatornád nevét! :) ;)


De azért én is kaphatnék egy linket :-)

2015. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
miért nem rakod ki ide. lehet lenne mar azota par nezzetséggel tobb
2015. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem lehet kirakni, mert az már reklámozásnak minősül, amit úgy tudok hogy a gyakorikérdések tilt.

Persze tényleg több embert tudnék úgy elérni, csak lehetséges hogy törölnék a kommentet/kérdést.

2015. jún. 26. 12:55
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Linkeld ide az csatornád, miért lenne reklám?

Hozzátartozik a kérdéshez, sőtt pont ez a lényege.

Látni kell, hogy a kérdésre választ kapj.

Ezért van ez az oldal nem?


Ha bármilyen termékről kérdezek akkor az is reklámnak számít?

Pl. Jó márka az ASUS vagy az Orbit, Coca Cola,Opel, Acer stb...?

Linkeld ide a csatornád.

2015. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Lehetséges, hogy igazad van. És nagyon remélem, hogy nem fog emiatt a GYIK támadni. :D

https://www.youtube.com/user/TheHUNGameplayTV

Ez lenne a csatornám. :)

2015. aug. 22. 16:37
 27/36 anonim ***** válasza:
csgo ninja videókat mindenki nézi csak hozzáillő zene kell nem metál
2015. szept. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:

Nem tudom hogy milyenek a videóid, de próbálj vicces lenni.

GamePlay vagy vlog? És csinálj FB oldalt a csatinak.

#HTML

Írj privátban, vagy E-Mail-ben.

king175king@gmail.com

2015. szept. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
Rájöttem hogy belinkelted.
2015. szept. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem elég minőségi csatorna.

Nagyon jók a borítóképek meg maguk a videók is.

Kár,hogy csak 400 feliratkozód van, ja most már 401 :D

Idő kérdése és lesz ez több is,egy olyan videód ami befutna szépen megtudná nyomni a feliratkozószámokat.

Csak ügye soha nem lehet tudni,hogy milyen videó kell ahhoz aminek nagy lesz a nézettsége,de szinte minden nagyobb videós így lett sikeres,hogy egy videója befutott majd ezáltal egyre többen ismerték meg...

2015. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!