Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Domaint hogyan kell eladni?

Domaint hogyan kell eladni?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam hogy a domainok eladásával lehet pénzt keresni. Most azon gondolkodom hogyha csinálnék egy valamilyen.com-os domait akkor ahhoz milyen papírok kellenek, hol tudom beregisztrálni? Az eladásához milyen papírok kellenek. És ha elaldom utána kell-e adót fizetnem ( jelenleg úgy tudom 600 ezer forint alatt nem kell de nem vagyok benne biztos). És ha frissen regisztrálom mondjuk még 2 napja van beregisztrélva el bírom-e adni. Elég csak a domaint beregisztrálni vagy kell-e hozzá tárhely. És ha nem szerkesztek bele az oldalba vagyis marad az a sima fehér képernyő ha valaki rámegy úgy is eladhatom-e?


Kérlek ne írj haszontalan válaszokat, mivel nekem fontos lenne.


Olyat se írj hogy ez már lefutott üzlet. Elegem van az olyan parasztokból akik fikázzák. Szóval csak olyan írjon aki tényleg normálisann válaszol.


Sajnálom a kemény megfogalmazást csak eddi 5x tettem fel a kérdést és érdemi választ nem kaptam.


Válaszodat előre köszönöm.



2015. jan. 3. 23:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Vannak kimondottan olyan fórumok, ahol lehet ajánlatokat tenni, illetve érdemes a célközönségnek is levelet, ajánlatot küldeni, illetve minél több felületen reklámozni az eladni kívánt domain neveket.

Néhány ilyen:

[link]

[link]

De akár ha sok domained van akkor lehet külön weboldalt is csinálni neki, mint pl ez:

[link]


Sok sikert!

2015. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!