Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-mobile sticknet probléma?

T-mobile sticknet probléma?

Figyelt kérdés

Sajnos, 8 éve nem sikerül bekötniük hozzánk a vezetékes internetet, így 8 éve használok USBs mobilnet modemet.

Eddig nem volt vele nagyobb problémám ( kivéve, hogy a régi adatcsomagom megszűnt- ugyanazért az összegért több adatforgalmat kapnak a friss előfizetések, és elvileg engem is áttettek, gyakorlatilag nem így van, decemberben nem neteztem szinte semmit, a gép sem volt bekapcsolva.. és elvileg lement az adatforgalmam....)


Most viszont érdekes dologra lettem figyelmes- elcsúsztam a számla befizetéssel, ünnepek miatt a 23án esedékes számlát most hétfőn adtam fel.

Oké, lekorlátozták- ebbe bele is nyugodtam.

Viszont:

Hétfő korlátos, kedd korlátos, szerda: gyors net.

Mondom oké, beért a pénz.

Cütörtök: korlátosnak tűnő sebesség,

Péntek: normális

Ma: ismét nem vagy alig megy a korlátos max. sebesség fölé.

Mi ez? 2 naponta kapok netet? :D



Tudom, ügyfélszolgálat -ami meg is lesz jövőhéten- de hátha, látott már közületek valaki ilyet :)


2015. jan. 10. 19:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!