Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Németországban illegális a...

Németországban illegális a torrentezés. Ha itthon letöltök valamit, felrakom pl a Dropboxomba, és azt töltik le kint, azért el tudják kapni?

Figyelt kérdés

Ismerősöm kint él, ugye kint nem jut hozzá semmihez.


Nem tudom, hogy hogyan nézik, hogy torrentezik valaki. Ezért kérdezem, hogyha én itthon felrakok egy filmet egy saját dropbox fiókomba, és ő kint onnan tölti le, akkor az ugye nem torrent, szimplán egy nagy adatcsomag.


Ebben az esetben is el tudják kapni az illetőt?



2015. jan. 12. 22:03
 1/7 A kérdező kommentje:

meg mondjuk átírom a fájlt, hogy ne legyen egyértelmű, hogy film, hanem mondjuk a fájl végződése .pdf bezippelve, arról már senki nem mondja meg, hogy film, szimplán egy nagy fájldarab.


Vagy ennél rafináltabb az ellenőrzési rendszer, egy ilyennel nem tudom kijátszani?

2015. jan. 12. 22:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért, Magyarországon legális?
2015. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A lényeg, hogy itthon nem jár érte csekk.

(amúgy saját felhasználásra itthon az.abba most ne menjünk bele, hogy ez már nem lenne az)

2015. jan. 12. 22:46
 4/7 anonim válasza:
én nem kockáztatnék, bár kétlem, hogy az országban MINDEN letöltést ellenőriznek. a torrentezés egy speciálisabb dolog, amit szerintem kifejezetten ellenőriznek (illetve seedelni is jogilag elég problémás). miért nem tölt le filmeket amikor magyarországon van és viszi ki? vagy streameljen. vagy ott a netflix.
2015. jan. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nemetorszagban NEM ILLEGALIS a torrentezes.


hanyszor mondjuk meg el?


A jogvedett anyagok letoltese illegalis, mindegy hogy milyen modon csinalod.

2015. jan. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az egyik haverom küldött pár dolgot Dropboxon és eddig nem történt semmi. Remélem nem is fog...
2015. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A rendszerek nem a fájl nevéből tudják hogy film...ajjaj ha ez ilyen egyszerűlenne hogy borsófőzelék néven mindenki küldözgethetné a bosszúűllóka.t...de nem nem a nevéből tudják, beépülnek fájlok, adatok, amikből felismeri a rendsze...másrészt az illegális tartalmak megosztása töltögetése Magyarországon is illegális....mivlehát ILLEGÁLIS tartalom
2015. jan. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!