Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha bátyám rajta...

Mit tegyek, ha bátyám rajta kapott azon hogy illegális dolgot műveltem? Elfogja mondani itthon, és nagyon félek.

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok bátyám 22 éves még velünk él, dolgozik. Tegnap korábban érkezett haza, és rajta kapott amint művelném a dolgot, meg egy pasi is ott volt nálunk akit senki se imsmer a családból. Én most nem akarom ezt abba hagyni, mert eldöntöttem hoy én rendelkezem az életem felett, árok suliba meg minden négyes tanuló vagyok, jövőre jön az érettségi, és durván nem úgy terveztem hogy beecsúszon egy ilyen, így tönkre fog menni az életem.. !! Anyáéknak pedig el fogja mondani, nagyon megfenyegett bezárt a lakásba elvitte a kulcsot is a bátyám. Anyámék holnap jönnek haza, de már beszélt velük telefonon. moat egyedül vagyok itthon.
2012. aug. 18. 16:04
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Mégis milyen illegális dolgot?

Kokainozni akartál? Vagy csak lefeküdni a sráccal? Vagy füvezni? Vagy feláldozni egy kecskét a sátánnak?

2012. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Füveztél?
2012. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
tehát..mit is műveltél?
2012. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
93%
nem mindegy mit akartál, de ha kitudódik hosszabb távon te jársz jól. Minek csesznéd el az életed? Ennyire unatkozol?
2012. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Ő is punk csigákat rajzolgatott biztos :D :D :D
2012. aug. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináltál?
2012. aug. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
91%

On: "így tönkre fog menni az életem"

Hogyan "így"? Ha beköp a bátyád? Talán inkább akkor, ha folytatod az illegális dolgot... 17 éveses még nem te rendelkezel az életed felett, mert se nagykorú nem vagy, sem önellátó. Majd a saját lakásodban nagykorúként, csinálhatod, de egyenlőre anyádék raknak mindent v@lagad alá, szóval inkább köszönd meg, ahelyett, hogy az ő lakásukban művelsz illegális dolgokat, és ha lebuksz, ők kerülnek miattad bajba.


Off: négyes tanuló vagy... aham... és a nyelvtan? Helyesírás?

2012. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Pénzért dugtál?
2012. aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Relatív, jól kifejtették az előttem hozzászólók.
2012. aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
A pasi is nagy bukta volt, hogy látta mert ismeretlent engedtem be a lakásba, ami engem nem zavar, de nem tudom megértetni ezekkel a hülyékkel... !m A sráccal ki akartuk próbálni tűvel milyen azon kapott el a bátyám!! ! Én úgy gondolom, hogy angyon elcseszem az életem ha most ez kitudódik, akkor oda a jövőm plusz nem biztos az érettségi sem, se fősuli, kitudja mit akarnak velem csinálni.
2012. aug. 18. 16:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!