Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van esély arra, hogy ez az...

Van esély arra, hogy ez az oldal nem kamu?

Figyelt kérdés

steamkod.hu


Ha nem kamu és valaki szeretne regisztrálni kérem hagy hívjam meg én.:D Megköszönéém.



2015. jan. 15. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs esély rá.
2015. jan. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye, mindjárt regisztrálok és kiderül.
2015. jan. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na, ez gyorsan megvolt, majd meglátjuk mi lesz.
2015. jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Énis regisztráltam.Már van 1 pontom:D
2015. jan. 15. 16:09
 5/5 anonim ***** válasza:

13 napig folyamatosan nézned kell az oldalt 1 játékért (ha csak így szerzel pontot). Ez idő alatt ő (az oldal készítője) kapja a pénzt hogy te nézed az ő reklámjait. Közelítőleg 1USD-t keres amíg ad neked 0,001USD-t. Ha igaz is miért nem álltok itt össze párokba csináltok 1-1 reklámos oldalt és mindenki nézi a párjáét (mivel saját reklám nézése és saját reklámra való kattintás után nem kap pénzt az illető). Egyébként ezek az oldalak 99% kamuoldalak én eddig 1 oldalt találtam ami tényleg ad valamit (ott különböző oldalakra kell regisztrálni és azért kapsz pontot, majd a pontokból vásárolhatsz) de az is olyan hogy 5$-t keresni kb 10-12 nap. (sajnos ha steam pénz kell ez az oldal nem jó neked, de ha játékelőfizetés (én pl. runescape-t fizettem vele 2010 ben) arra jó)

Egyébként az oldal neve prizerebel google első találat.

2015. jan. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!