Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A comb belső oldaláról van...

A comb belső oldaláról van esély edzéssel eltüntetni a zsírt?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy onnan nagyon nehéz eltüntetni, vagy nem is lehet. Nem vagyok kövér (168 cm 52-53 kg között ingadozok, 29 éves), de hiába fogyok, a combom belső oldala évek óta undorító zsíros, "összeér", a zsír onnan nem tűnik el. Nagyon zavar. Próbáltam a Leg Toner-t (Leg Magic), meg az oldalamon fekve a lábemelést, de egyik sem ért semmit. Van esély, hogy eltüntessem valahogy, vagy kezdjek el a zsírleszívásra gyűjteni? :(

2014. márc. 16. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Helyi zsírégetés nincs, ezt is olvastad :)


De a szálkásító táplálkozásodon biztos tudsz még javítani.


Illetve azt is lehet csak te képzeled be magadnak, hogy undorító és zsíros a combod. Még a férfiak testén is van zsír. A nőkén még több. És kell is, hogy szép legyen és egészséges.. lényeg az arány.

2014. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Hát az csoda lett volna ha lábrmelgetésekkel le ment volna a felesleg. Diétára és mozgásra van szükséged.
2014. márc. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a combban elég sok a genetika is. Az sem mindegy, hogyan idomul a combcsontod a csípődhöz. Ha kicsit befelé húz, vagy x lábad van, akkor a minimális zsír is úgy hat, mintha összeérne. Pedig az összeérő combtő teljesen normális jelenség.
2014. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

xxlxx nevű felhasználónak üzenem:

Nem csak lábemelgetést végeztem, hanem a Leg tonert is használtam, ahogy azt írtam, az pedig a combra kifejezetten jó, ahogy olvasgattam, és éreztem is, csak épp a hatást nem lehetett látni. Pár éve futottam is, de az sem befolyásolt semmit, úgyhogy azt abbahagytam. Jelenleg napi 2 x fél óra intenzív gyaloglás van mozgásként.

2014. márc. 16. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Még mindig nincs helyi zsírégetés.. zsírégető edzés és egyéb csajos 'edzés mesék'..
2014. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megértettem...
2014. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!