Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC Wifi opcióval ellátott...

UPC Wifi opcióval ellátott modem nem engedi a táv hozzáférést a kamerarendszerhez. Mit kell rajta átállítani?

Figyelt kérdés

#UPC #Wifi opcióval ellátott modem
2015. jan. 19. 18:14
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

Szerintem ha azt mondom, hogy forwardolni kellene a megfelelő porto(ka)t, akkor az kínai lesz. Ráadásul ha a modem újraindul, akkor elveszíti a forwardolási beállításokat, tehát elég gagyi...

Ha a kamerarendszerben esetleg van UPNP nevű opció, azt be kellene kapcsolni/engedélyezni kellene. És akkor ő automatikusan nyit magának portot.

2015. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A port forvard már régen megtörtént, sőt remekül működött a rendszer. Miután az UPC elindította az ingyen netet, romlott el az egész. Gondoltam IP-t váltott, de nem. Minden beállítás rendben van, mégsem engedi át a DVR rendszert. Beszéltem az ügyfélszolgálattal aki elmondta, hogy már más is panaszolta ezt az ügyet, nem tudják mi az ok. Rakjak rá másik routert.
2015. jan. 19. 19:40
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Újra beállítottad a portforwardot a Wi-Free megjelenése után? Az gyakorlatilag egy újraindulás volt, és legalábbis ez az EVW3226 kütyü minden beállítását elveszíti minden egyes reboot-nál, áramszünetnél. Ezért volna jó a UPNP, mert az megoldja magának, azt legalább tudja ez a router is.
2015. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, újra beállítottam a portforwardot. Sőt, már a wifi modemet is kicseréltettem. Talán ha bridge módba állitom, viszont akkor ugrik a free wifi...
2015. jan. 19. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!