Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Inviteles Net&Go mobilnet...

Inviteles Net&Go mobilnet kártyát beleraktam telefonba. Van vele Net de elég lassú, mindig csak E (EDGE). Sehogy sem sikerül beállítani, hogy gyorsabb legyen. Hogy lehet nagyobb sávszélességet elérni? (Szegeden használom, szóval van lefedettség)

Figyelt kérdés

A telefon ezeket tudja : GPRS, EDGE, 3G, HSPA, HSPA+ do 21 Mbs


Android 4.2.1 van rajta



#sávszélesség #EDGE #mobilnet #Invitel Net & Go
2015. jan. 26. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Inviteles, de szerintem ha felhívod az ügyfélszolgálatukat, meg fogják tudni mondani milyen pontos beállításokra van szükség.
2015. jan. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beszéltem velük de sajnos nem tudtak segíteni.Annyit tudtak mondani hogy állítsam át a hálózatot 3G-re.Ezt én is gondoltam hogy ez megoldás lenne de sajnos nem találok ilyen beállítási lehetőséget a telefonban.Ez egy dual Sim-es telefon.A benne lévő T-mobilos kártya megy is 3G-vel(azon nincs adat előfizetés,ezért nem azt használom).De ez az inviteles kártya nem jelenik meg a mobilhálózati beállítások->hálózati mód menüpontban,így állítani sem tudom.APN-t tudom csak állítgatni...
2015. jan. 26. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez van ha fontos részleteket hagynak ki a kérdés feltevők. Az hogy Dual SIM-es telóról van szó, itt a lényeg, mivel csak az elsődleges SIM foglalat "fér hozzá" a hardver 3G, HSPA, HSPA+ részéhez, a másodlagos SIM csak max EDGE-re képes. Ez a legtöbb, mobil esetében így van. Ha ezen az adat SIM-en akarsz netezni, cseréld fel a kártyákat a két foglalatban.
2015. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyilván azért hagytam ki mert nem gondoltam,hogy ez lehet a probléma oka.De igazad van! Tényleg ez volt a baj.Köszi!:)
2015. jan. 26. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!