Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért limitálja le a laptopom...

Miért limitálja le a laptopom (ASUS K551LN) az neternetet?! Ha wifiről megy ha LAN ról akkor is lelimitálja mikor gondol eggyet, és nem birok visszacsatlakozni, csak mikor megint gondol eggyet.

Figyelt kérdés

Ráadásul mostanában le is dobál a netről, de sok esetben vissza birok rá lépni. Szerintem ez nem normális.

Mi a véleményetek, mivel lehetne ezt orvosolni?

A válaszokat megköszönném... :)



2015. jan. 30. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Lecseréled a tplink router-t? :->
2015. jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából erre még nem gondoltam. Akkor gondolom semelyik TP linkes nem lehet jó, ugyanis 2 helyen lakom, mind a 2 helyen olyan van és ezt csinálja. Talán egy ASUS router lenne a megoldás?
2015. jan. 30. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha mindkét helyen szar, akkor valószínűbb, hogy a laptopod a szar. Mobillal nincs ilyen gond?
2015. jan. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mobillal semmi, gond, és a többi "fogyasztónak" sem. Nem értem mi lehet ezzel a laptoppal, októberben vettem...
2015. jan. 30. 12:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat az en TP-Link routerem is ezt csinálja, folyton eldobja a Wi-fit.

Raktam ra másik firmware-t darabig jó volt aztan elkezdte megint, visszaraktam a gyárit, azzal is jó volt egy rövid ideig aztan újból dobálta.

Asus se volt sokkal jobb előtte.

2015. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!