Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire nehéz feltörni...

Mennyire nehéz feltörni valaki facebook-ját? És ha valaki azzal fenyegetőzik, hogy az enyémet fel akarja törni, fel lehet emiatt jelenteni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 8. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez sok dologtól függ, de alapvetően csak úgy, hirtelen nem lehet.

Ha hülye a felhasználó, akkor mondjuk nem túl nehéz.

2015. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát azért nem 5 betűs a jelszavam....:D van benne kis és nagy betű meg számok és írásjelek is :)
2015. febr. 8. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet akármilyen bonyolult a jelszavad, ha például óvatlanul rákattintasz egy linkre, amivel keyloggert telepítesz.
2015. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem telepítettem semmi ilyesmit...:)

Van egy idióta pasi akivel nem akarok beszélni...és most olyanokat írogat hogy feltöri a facebook-om...

2015. febr. 8. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogjuk már fel, hogy a facebook feltörés nem egy olyan dolog mint azt sokan elképzelik, hogy van egy program ahova beleírja az e-mail címed és megkapja a facebook jelszavad. Maximum akkor b*szhatsz rá ha egy keyloggert vagy ehhez hasonló programot telepítesz a gépedre mert akkor már nem nehéz kiszedni a jelszót de hiába fenyegetőzik mert nem fog sikerülni neki a "feltörés".
2015. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
bocsánat hogy nem vagyok ilyen számítógép zseni kedves utolsó, ezért tettem fel a kérdést :) de köszönöm a válaszod
2015. febr. 8. 21:58
 7/8 T/Z ***** válasza:

Tiltsd le fészbúkon, addig se zaklat.


Feltörni amúgy nem tudja, fenyegetőzzön csak nyugodtan, magát égeti.. :D

2015. febr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát nagyon remélem hogy nem lehet...
2015. febr. 8. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!