Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok kép alapján...

Ifritandris kérdése:

Hogyan tudok kép alapján visszakeresni az interneten?

Figyelt kérdés
Ha keresem, a kép URL, vagy az odahúzott kép alapján, akkor hasonló találatokat dob ki, amelyeknek tulajdonképpen semmi köze a képhez. Magyar vasútállomáson búcsúzkodás, de pakisztáni katonai hadmozdulatokat is kidob, mint hasonló... :D De hogyan tudom megtalálni, honnan származik a kép, vagy ugyanolyan van-e valahol az interneten? Egy kép alapján megtalálom az illető facebook adatlapját? A "sima" képkereső nem ér egy túrót sem..

#internet #Facebook #képkereső #kép származási helye #kép nyomozás
2015. febr. 17. 12:18
 1/3 Tengor ***** válasza:
Ha a Google képkeresője nem találja, akkor valószínűleg nem publikus a kép. Így nem is fogod megtalálni te sem.
2015. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tedd fel ide a képet, hátha mi megtaláljuk.
2015. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, díjaztam. A képet nem teszem fel ide, nem én vagyok rajta, ezért diszkréten szeretném kezelni.
2015. febr. 18. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!