Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Itt a GYK-n milyen alapon...

Itt a GYK-n milyen alapon számítják ki azokat a bizonyos százalékokat, hogy hasznos volt-e a válasz, illetve hogy a válaszadók hány százalékban adnak hasznos választ?

Figyelt kérdés
Nem mintha különösebb jelentősége lenne, de mégis érdekelne. Volt például olyan, hogy 0%-ra hoztak ki egy olyan választ, amit én hasznosnak jelöltem be.

2015. febr. 17. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert lehet, hogy neked hasznosnak tűnt a válasz, de rajtad kívül 20-an lehúzták a választ, máris romlik a statisztika és 0-lesz az eredmény.


Amúgy nem kell foglalkozni azokkal a statisztikákkal, mert ha pl kutyaszaporítással kapcsolatban kérdezel senki nem fog segíteni neked, csak leszidnak a sárga földig, ogy milyen felelőtlen kutyaszaporító vagy aki ontja a nőstény kutyájával a kidobott kutyákat, egymás szídkozódását pedig az egekig (100%) magasztaljak, ha pedig kivételesen valaki leírja, hogyan tudna segíteni a kérdező a szenvedő kölyköknek úgy lepontozzák, hogy a személyes statisztika is akár 10%-ot eshet.

2015. febr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Engem sem izgat annyira a dolog, csak az zavar, hogy nem értem a rendszert.


A konkrét 0%-os kérdés pedig egy mindössze pár órás kérdés volt. Most ha pár óra alatt kapott volna 99 elutasítást, amit azért kétlek, meg az én elfogadásomat, az akkor is józan paraszti ésszel 1% kellett volna hogy legyen, nem 0%. Na mindegy.


Tényleg csak arra lennék kíváncsi, hogy erre valami algoritmust szerkesztettek, vagy csak úgy random generálják a százalékokat, hogy díszítsék vele az oldalt :D

2015. febr. 17. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem az oldal szerkesztőitől kellene közvetlenül megkérdezned. Nem hiszem, hogy itt, ezen a fórumon válaszolnának neked.


Amúgy meg vannak olyan emberek akik kérdéstől és választól függetlenül lepontoznak mindenkit.

2015. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazad van, lehet hogy majd írok nekik.


UI: Mindkét választ pozitívan értékeltem. Kíváncsi leszek a százalékokra :)

2015. febr. 17. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!