Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az iskola WiFin a 2 girls 1...

Az iskola WiFin a 2 girls 1 cup nevű videót néztük meg lyukasórán. Vissza lehet nézni?

Figyelt kérdés
Az iskola WiFi le van jelszavaszva, MAX 20-an tudják az iskolában. Vissza tudják nézni az előzményeit más eszközöknek? (Egyébként a Router beállításokban is bent voltam,mert admin a jelszó..) Szerintetek lehetséges vagy csak a diákokat akarják elriasztani?

2015. febr. 18. 20:33
 1/6 anonim válasza:
52%

ha nem nézitek meg most nem kéne stresszelni!!

mi/ki vesz rá benneteket ijenekre?!

2015. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi anno az iskolai adminisztrációs gépet jelszavaztuk le fuck-ra.
2015. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tengor ***** válasza:
Ha nem titkosított csatornán folyik a kommunikáció, és van megfelelő infrastruktúra, akkor vissza lehet nézni.
2015. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3: ami valószínűleg nincs.

Egy iskolai rendszer általában nem több, mint pár sima, kommersz router, meg esetleg pár AP, meg 1-2 switch.

Ha a rendszergazda még arra az egyébként nagyon alapvető és elvárható biztonsági intézkedésre sem vette a fáradtságot, hogy a routert rendesen lejelszavazza, nagyon valószínű, hogy sem a megfelelő infrastruktúra, sem a megfelelő szaktudás nincs meg hozzá, hogy visszanézze.

2015. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tengor ***** válasza:
#4, nincsenek illúzióim ezzel kapcsolatban, de azért nem árt ha a diákok gondolnak arra is, amit én írtam, és az iskolai netet legalább nem arra használják, hogy agyilag leépüljenek.
2015. febr. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy 17 számból álló jelszó..
2015. febr. 19. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!