Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Törölték a freemail-es levelei...

Törölték a freemail-es leveleimet, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Egy üzenet fogadott, hogy 90 napnál több idő telt el a legutóbbi belépésem óta, és az összes levelem törlődött.

Én azonban majdnem biztos vagyok benne, hogy beléptem decemberben is (tehát két hónapon belül).

Már nem használom ezt a címemet, de rendszeresen be szoktam lépni pont emiatt. Az összes gimnáziumi és egyetemi levelezésem, csatolmányaim, szerelmes leveleim :D, minden elveszett.

Írtam az adminisztrátornak akitől jött a levél. Szoktak segíteni? Mik a tapasztalatok?


2015. febr. 20. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
A fontos dolgokat miért nem lehet lementeni? Ezt sose fogom megérteni. Egyesek államtitkokat tárolnak a merevlemezükön, mindenféle biztonsági mentés nélkül, aztán meg sipákolnak, ha bedöglik a lemez. Te is pont ugyanígy jártál.
2015. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vigasztaljon az hogy 0-ról kezdted az egészet.... igaz már eltelt pár év mire eljutottal oda és huss egyszer csak nincs meg
2015. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Közben megnéztem a böngészőm előzményeit, és tényleg beléptem december 25-én, azaz 57 nappal ezelőtt.

Semmi nem indokolja, hogy töröljék a leveleimet ennyi idő után.

Felháborító, hogy ennyire megbízhatatlanok :( Három éve nem használom aktívan a freemail-es címemet, azóta mindig ügyeltem rá, hogy legalább 1-2 havonta ránézzek, hogy meglegyen minden.

Írtam nekik jónéhány üzenetet, remélem, kapok választ...

2015. febr. 21. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!