Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Magyarországról hogyan tudnék...

Magyarországról hogyan tudnék Netflixezni?

Figyelt kérdés

Szeretnék Netflixen sorozatot nézni. És miután Magyarországon élek ezért erre nincs "egyenlőre" lehetőségem. Szóval tudna valaki írni egy lehetőleg egyszerű leírást, hogy tudnék innen netflixezni?


Előre is köszönöm :)



2015. febr. 23. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Unblock.us-en beállítod amit kell, és VPN-ről használod. Nekem így volt hnapokig netflix, meg hulu meg anyámkínja előfizetésem.
2015. febr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Leginkább sehogy. Mivel a Netflix már tiltja a VPN-eket, pontosan azért mert túl sokan éltek vele, ezért ez nemigen fog működni.
2015. febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
és semmi módja nincs annak, hogy fizessek azért nekik, hogy legálisan minőségi műsort nézzek eredeti nyelven? ennek így mi értelme van? mert mire itt lesz netflix addigra már kiköltözhetek külföldre és mindegy lesz
2015. febr. 23. 11:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Unblock-kal még működik, és teljesen legális,elő is fizetheted vele
2015. febr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
tehát akkor az még mindig működik és lehet vele itthonról nézni?
2015. febr. 23. 12:16
 6/13 anonim ***** válasza:
99% . Lehet hogy variálni kell vele kicsit, de kb 2 hónapja nekem ment
2015. febr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyenlőre a sorozatgyilkos darabol fel, te legfeljebb egyelőre nem tudsz netflixezni.

Másik kérdés, miért nem kéred meg egy ismerősöd, hogy töltse le neked? Pár napon belül elérhető az újonnan felrakott komplett sorozat is a netem.

2015. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

egyrészt én is tudnék letölteni ha akarnék plusz még az internetes betöltést is megtudnám oldani, de lehet, hogy velem van valami komoly gond és azért van az, hogy az egyrészt illegális és nem szeretném csinálni

másrészt bennem van arra igény, hogy egy másik ember szellemi termékének elkészítését, annyival honorálom, hogy egy (jelen esetben) jelképes összeget fizetek neki

képzeld el, hogyha te mondjuk fodrász vagy és 100forintért vágsz hajat (a mai árak mellett) és valahol a városban megjelenik egy másik személy aki teljesen ingyen vág hajat csak ő is meg a kuncsaft is törvényt szeg ezzel ( és mivel a rendőr is esélyes, hogy oda jár nem fog csinálni semmit) szerintem jogosan lennél felháborodva arra, hogy mit képzel magáról az a másik

2015. febr. 23. 15:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Letölteni nem illegális, ha 24 órán belül törlöd a gépedről, csak mondanám. Az adatfeltöltés az, amit elméletben büntetnek, gyakorlatilag meg a fél országot lehetne üldözni fájlcsere miatt.
2015. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
értem köszönöm :) bár nem is az illegalitása zavart a dolognak főleg :) addig amíg nincs itthon netflix találtam egy másik hasonló megoldást a popcorn time-t ha valakit érdekelne :)
2015. febr. 23. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!