Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jó döntés-e Digire átállni a...

Jó döntés-e Digire átállni a szánalmas és drága T-onlineról?

Figyelt kérdés

Vidéken lakok és össze vissza akadozik már a T-online internet. Ezért átállunk Digire.

Olcsóbbis.


Megbízhatóság? Internet folyamatosság ról mit tudtok mondani?


Wifi modemet adnak?


2015. febr. 28. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Először ki kéne deríteni, hogy elérhető-e egyáltalán nálatok a DIGI. Általában csak panelházakba vagy frissen épült lakónegyedekbe építik ki, mert ott olcsó üzemeltetni (ezért tud olcsóbb lenni).
2015. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha elérhető, akkor általában megéri. Hogy wifis modemet adnak-e? Jó esetben nem is adnak modemet, mert nem kell. (Csak kábelneteshez kell, panelekben viszont a száloptikát vezetik be a tömbbe, majd azt egy kis intranet kiépítésével osztják szét a lakásokba. Csak bejön egy UTP kábel, és kalács. PPPoE-vel lehet kapcsolódni.) Egy routert meg manapság bagóárt lehet kapni...
2015. febr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában megyeszékhelyeken érhető el. De ha van nálatok is, akkor mindenképp megéri. A thome egyébként nagyon vacak internet szolgáltatás terén.
2015. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És a digi nem ad semmilyen modemet. Nektek kell venni routert, ha kell a wifi.
2015. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A telenor szolgáltatja(azt ugy értem hogy a net egyforma) .Szerintem a vodafone a legjobb.Rutert kell venni.
2015. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ.

Nálunk a panelba van DIGI meg T-Home is, de a T-Home sokkal megbízhatóbb, és stabilabb mint a DIGI.

A DIGI-nek itt 100/50 Mbit a leggyorsabb csomagja, de az hétvégén este jó ha az 5 Mbitet eléri. A ping is az egekbe szökik.

Ellenben a T-Home-nak "csak" 50/5 Mbit a leggyorsabb csomagja de az nagyon stabil. 2 év alatt eddig egyszer sem ment el, és egyszer sem ment 52 Mbit alá a sebesség ( legalábbis én nem tapasztaltam ):

[link]


A váltás előtt, lehet érdemes érdeklődni a szomszédoknál is ( már ha egyáltalán elérhető nálatok a DIGI ).

2015. febr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

én főleg a Ping és az ár miatt váltanék Digire.


sebesség nem érdekel.

csak stabil folyamatos net legyen.

2015. márc. 1. 14:27
 8/8 anonim ***** válasza:

sajnos ilyen kevés van Magyaországon.

:(

2015. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!