Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Olyan weboldalt keresek, ahol...

Olyan weboldalt keresek, ahol online tudom tükrözni a képernyőm. Tudnátok segIteni?

Figyelt kérdés

2015. márc. 1. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Mármint hova?
2015. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Hogy erted azt, hogy "tukrozni"?
2015. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy: a weboldal ad egy linket, amit egy másik számítógépbe beírok, és látja a képernyőm. (képernyőtükrözés: a képernyő tartalmának sugárzása, megosztása)
2015. márc. 2. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:
twich.tw, ustream.tw, esetleg join.me (ez utobbi nem tudom, jo-e arra, ha jatekot akarsz mutogatni, inkabb rajzolas bemutatasara szoktak hasznalni).
2015. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nem stream céljából használnám hanem pl a számítógép és okostévé közti kapcsolatra.
2015. márc. 3. 17:05
 6/7 SoulEater7797 ***** válasza:

Talán TeamViewer.

Nem értem egészen a kérdésed.

2015. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A lényeg: Van mondjuk egy Windows 8.1-es tabletem. Van a nappaliban egy Sony Bravia okos TV (PL). A tablet képernyőjét szeretném látni a TV-n. Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat.
2015. márc. 26. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!