Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valamiért nem mennek az...

Valamiért nem mennek az internetes játékok. (bővebben lent) Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Az a probléma merült fel hogy olyan 1 hónapja újra kellett telepítenem a windowsot. Az egyik barátomnál raktuk újra teljesen jó volt minden elkezdtük játszani (Combat Arms ) nevű játékkal nem volt semmi baj. Mikor hazaértem és játszani akartam akkor kiirt egy hibát amit nem értek mert kb. 3 éve játszottunk azzal a játékkal de ilyen soha nem volt. Annyira igazából nem érdekelt van más játék is ugye. Letöltöttem a Hearstone-t gondoltam kipróbálom valamiért ott se engedett be a szerverre. Akkor ezt is hagytam , letöltöttem a Leauge of Legends-et hogy játsszak , és nagy meglepetésre az se indult el betudtam jelentkezni de játszani már nem mert nem engedett be sehova. újratelepítettem a gépet hogy hátha megoldja de nem , ezért már csak egy tippem van hogy a baj csak az internet-el lehet. ( mielőtt kényszerből újra kellett telepítenem a gépet azelőtt működött a játék (Combat Arms) ). Ezért nem értem hogy mi lehet a gond. Valaki nem tudna segíteni ebben? A válaszokat előre is köszönöm ! :D

2015. márc. 3. 14:15
 1/6 Tengor ***** válasza:

Miért olyan nehéz velünk is megosztani a hiba szövegét?

Wifi v. kábellel csatlakozol? Drivereket feltelepítetted? Internet van normálisan? Youtube is megy? Más gép a hálózaton működik? Azon lehet játszani?

2015. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát mindegyiknél mást ír ki ezért nem is emlékszem. Kábelről csatlakozom , driverek fent vannak , van normálisan internet , Youtube is megy , és igen más gépen működött :/
2015. márc. 3. 14:33
 3/6 Tengor ***** válasza:
Nem kell emlékezni. Elindítod megint és vagy van hibaüzenet v. megy (ez esetben okafogyottá vált a kérdés és örülünk)
2015. márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Combat arms-nál ezt írja ki : Failed to verify user. Please retry [8] , LoL-nál meg azt írja ki hogy nem bírt kapcsolódni a szerverre mert valószínűleg a tűzfal letiltja a játékot. (Kikapcsoltam a tűzfalat és engedélyeztem a játékot de semmi) ja és elfelejtettem valamit írni fentre. Van egy program : WTFast a neve azzal sikerült játszanom csak az sajnos próbaidős és lejárt az ingyenes időm így fizetnem kellene érte. A program nyitja meg nekem a játékot és kapcsolatot létesít.
2015. márc. 3. 14:40
 5/6 Tengor ***** válasza:
Olyan, mint ha egy koliban lennél, ahol csak a netezés engedélyezett. Szülők nem állítottak be valamit a routeren?
2015. márc. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem :/ az nem lehet hogy valamit a netesek állítottak el ? Meg ugye a neten is utána jártam hogy pl. a lol-t hogy lehetne megcsinálni és egy gyerek azt írta hogy nyilvános ip-címet kell kérni és akkor működni fog. Ennek van valóság alapja ? :D
2015. márc. 3. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!