Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha én facebookon letiltok...

Ha én facebookon letiltok valakit, akkor ő is tud engem tiltani, miközben nálam már le van? (mert elég érdekes dolog történt, többi lenn)

Figyelt kérdés
Mert valakit én letiltottam, és most feloldottam, de hiába, más embernél ott van de nálam meg nem, azóta nem találom faceen, bárhogy keresek rá. Csak azt nem értem hogyha én tiltottam le őt előbb, ő hogyan tudott engem ha ugye tiltásnál az ember nem találja meg a másikat? hogyhogy nem találom azóta?
2015. márc. 6. 22:03
 1/2 anonim válasza:
Mikor te letiltasz valakiet, akkor az illető nem fog megtalálni a facebookon, tehát ő már nem tud téged tiltani.... a másik meg lehet hogy ő pont akkor tiltott le téged mikor feloldotad a tiltást...
2015. márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt nem hinném, mert utána egyből rákerestem de semmia zóta sem találom. én ezt nem értem
2015. márc. 7. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!