Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 (kiírt) dvd berakásá...

Windows 7 (kiírt) dvd berakásánál érdekes dolog. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Mikor beállitom a gépet hogy a dvd meghajtórol induljon, és berakom a kiírt dvd-t, elkezd pörögni a dvd meghajtó, beis olvassa, de a telepítő helyett a jelenleg is fentlévő op. rendszeremet inditja el. Miért lehet ez? Mit csináljak hogy a telepitőt indítsa?
2012. szept. 24. 17:44
1 2
 1/14 tamasoft ***** válasza:
A BIOS-ban át kell állítani, hogy DVD-ről bootoljon. Ha ennek ellenére sem bootol arról, akkor nem jól lett kiírva a lemez.
2012. szept. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
átállitom arra, el is kezd onnan bootolni, pörög is a meghajtó, de mégis a rendszert inditja be.
2012. szept. 24. 17:51
 3/14 anonim ***** válasza:

"el is kezd onnan bootolni, pörög is a meghajtó, de mégis a rendszert inditja be"


A kettő kizárja egymást. Vagy bootol a DVD-ről vagy indul az oprendszer...


hogyan írtad ki azt a lemezt mert nagyon valószínű hogy rosszul és ezért nem bootol róla...

2012. szept. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Rosszul van kiírva és nem talál bootolható lemezt a meghajtóban és továbblép a rendszerbetöltéshez.
2012. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Elvielg így írtam ki ahogy kell. Van rajta boot mappa is. Érdekes. Esetleg valami más megoldás nincs rá? Sajnos dvd-t jelenleg nemtudok kiirni.
2012. szept. 24. 18:35
 6/14 anonim ***** válasza:
csinálj bootpendrive-ot és bootolj arrol,ha nem menne [link]
2012. szept. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy csak 2gb-os pendriveom van. Szerintetek megérné egy kb. 1000ft-os 4gb osat venni? Nem használnám sokszor, csak néha néha, mint pl. most.
2012. szept. 24. 18:57
 8/14 anonim ***** válasza:
A pendrivok árai általában az írás/olvasás sebességétöl függnek.1000 Ft-ért gyengébb minőséget kapsz de célnak megfelel.De mit vársz egy mozijegy áráért?(rég voltam moziba)
2012. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hogyan írtad ki a lemezt??
2012. szept. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nemtudom, kb. még egy éve volt, az előző gépemen. Sajnos ezt a gépet úgy raktam össze, hogy csak dvd olvasó van benne írni nemtud. Nem voltam elég figyelemes.
2012. szept. 24. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!