Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A skypeon ha valaki elérhető...

A skypeon ha valaki elérhető az azt jelenti, hogy jelenleg beszél valakivel vagy ha pl. bejelentkezve ha kilép akkor is elérhető marad vagy az lesz h kijelentkezve?

Figyelt kérdés
csak barátom szokta néha azt csinálni h elkszön tőlem de továbbra is fent van...

2015. márc. 8. 22:04
 1/7 anonim válasza:
engem 7/24ben mutat online, mert a telefonon fut a skype
2015. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lehet h nem kapcsolja ki a gépet csak elmegy valahova? Az elérhető annyit tesz h be van kapcsolva a skype(legalábbis nálam)
2015. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
gépről értem :)
2015. márc. 8. 22:07
 4/7 anonim válasza:
Ha telefonon Skype-ol akkor mindig fent van. Kivéve ha nem állítja át láthatatlan módra.
2015. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
első vagyok, be vagyok lépve gépről és telefonról is egyszerre
2015. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Akkor nem kapcsolja ki a gépet, ami eléggé celszerutlen. :s
2015. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

értem én hogy mire megy ki a kérdés, megmagyarázni, hogy csak elköszön mert le akar rázni, közben meg még mindig ott ül... hidd el, ha valaki elköszön, akkor az elköszönt, nem ül a gép előtt, még akkor se, ha online.

Vagy, a gép előtt ül, de teszemazt dolgozik, vagy tanul.

2015. márc. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!