Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mondanátok kérlek egy normális...

Mondanátok kérlek egy normális e-mail klienst, ami az összes modern szolgáltatást versenyképesen lefedi?

Figyelt kérdés
Kismillió e-mail fiókom van, meguntam, váltanek.

2015. márc. 21. 06:27
 1/3 Tengor ***** válasza:

Gépre telepíthető kliens a Thunderbird.

Viszont pl a Google tud több fiókot kezelni. Mondjuk nem kismilliót, hanem korlátozott számban, de annak nincs akadálya, hogy egy fiókkal összefogj többet és aztán az "összefogókat" is összefogd.

2015. márc. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ez gyors volt :D
2015. márc. 21. 06:51
 3/3 anonim ***** válasza:

A te igényednek leginkább az IncrediMail felel(ne) meg. Kezeli a kismillió e-mail fiókod, biztonsági mentést tudsz készíteni a programmal az összes érkezett és elküldött leveledről, a kapcsolataid e-mail címeiről, a beállításokról és természetesen a saját e-mail címeidről.

A lehetőségek közül ízelítőül:

[link]

Itt épp levelem jött. A komornyik jobb oldalról koppanós léptekkel bejön a képernyőre, szembefordul velem és angolul közli, hogy levele érkezett, uram:

[link]

Persze a komornyikon kívül több értesítési lehetőség is van. Én ezt a levelező programot használom hosszú évek óta és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nekem nincs kismillió e-mail fiókom, csak hat, de azokat tökéletesen kezeli. Be lehet állítani, hogy a levél érkezése után a levelet törölje-e a szerverről és ha törölni akarjuk, azt is be lehet állítani, hogy hány nap múlva törölje.

2015. márc. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!