Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Win 7 oprendszer, Invitel...

Pecsib kérdése:

Win 7 oprendszer, Invitel kabelnettel nem tudok az internetre csatlakozni, sem közvetlenül sem wifin, mivel azt sem tudom csatlakoztatni. Masik szamitogepet amint rakotunk van net, am wifi off. Letiltott toredeo es dns kiszolgáló. Ez mi?

Figyelt kérdés
2 hétig minden klappolt, am egyszercsak elszállt minden néhány vírusos oldal utan. Tuzfalat kikapcsoltam, virusirtot letöröltem. Utana se lett semmi....akibtudna segíteni az lépésről lépésre irj le hogy mit csinaljak ha kérhetem mert mar belekavarodtam :D

2015. márc. 28. 22:42
 1/7 Tengor ***** válasza:

Vírusos oldalakat néztél, majd megszüntettél minden védelmet? Mégis mit vártál?

Húzd újra a gépet és nagy valószínűséggel megoldódik a probléma.

2015. márc. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat: Letiltott Teredo* szolgáltatás helyi használata van letiltva
2015. márc. 28. 22:46
 3/7 Tengor ***** válasza:
Micsoda?
2015. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lefuttattam az avastot. Karanténba dobott mindent. Azt akartam csak hogy formázás nelkul is meg lehetne-e oldani :/
2015. márc. 28. 22:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Es azt sem ertem hogy a router azota miert nem tud csatlakozni a netre.. Laikus vagyok. Kicsit konyitok csak hozzá, de aki érti a dolgat a temaban az sem tudott mit kezdeni vele, csak ujrahuzast es router cserét mondott
2015. márc. 28. 22:52
 6/7 Tengor ***** válasza:

Ki tudja, hogy hova be nem ette magát, az amit összeszedtél. Ha benn a féreg és a víruskergető nem fogta meg elsőre, akkor az már nem megbízató.

Én ezek után biztosan nem vásárolnék azon a gépen pl bankkártyával.

2015. márc. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kivitelezhető. csak ráleltem. akinek hasonló gondja akad, itt megtalálja a megoldást: [link]
2015. márc. 29. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!