Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek ez korrekt viselke...

Szerintetek ez korrekt viselkedés egy számtekbolti eladótól, vagy úgy bárkitől?

Figyelt kérdés

Hardveraprón Információt kértem a termékről/laptopról, mely kapcsán az eladó közölte hogy 18.000 -ig engedne az árból.

Ekkor felhívtam a figyelmét, hogy 15.000-ért van kiírva.

Közölte hogy eredetileg 20.000-ért irta ki, és rossz ár szerepel, de beszélgettünk, s azt mondta 15.000-ért eladja nekem.

Mintegy 17 perccel később jeleztem szándékom a vásárlásra, kértem tegye félre nekem és mintegy 4 órával később biztosra mondtam a vásárlást.

Az eladó járt az oldalon ezt követően, de semmi jellegű tájékoztatást nem adott a termék eladását illetően.

Időközben az árat átírta 20.000-re

Majd 16 órával később, többszöri megkeresésemre közölte hogy a termék elkelt...

Gondolom fájt neki a kiirt és beígért áron eladnia 15-ért, és valakire rásózta 20-ért, vagy továbbra is ott van az üzletükben, csak ígéretének ellenére nem kívánja eladni a korábban általa kijelentett áron!


Én senkinek sem ajánlom, Inkorrekt személy/eladó/üzletember!


2015. márc. 31. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a SoulSociety volt az, neki vannak ilyen hülye húzásai...
2015. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ő hát, akkor ezek szerint nem csak nekem volt gondom vele
2015. márc. 31. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:
hát nem...van pár pozitív értékelése, de mind magának írta, a boltjuk meg egy...szavak sincsenek rá... :D
2015. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egy nyomorék az eladó, nincs ezekben sem tisztesség sem emberség, a profitért tesznek mindent
2015. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az ilyen 'emberre' azt mondom,

ennyi haszna legyen egész életében, amit most szerzett.


Hagyd rá azt az 5K-et, legyen boldog vele,

a te boldogságod meg ne rontsa ez.


Kívánom hogy életébe ne legyen nagyobb haszna az ilyennek aki csak nyerészkedni akar az embertársán

és már semmit nem ér neki az adott szó!

2015. ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!