Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC Wi-Free csatlakozás...

Kristofkiraly kérdése:

UPC Wi-Free csatlakozás PC-ről? Többi lennt

Figyelt kérdés

Annyi lenne a lényeg, hogy ugye van felhasználó nevem, meg jelszavam, telefonról tudok is kapcsolódni, viszont PC-ről nem megy... (a wi-free accountot, baratomtol kaptam, azert szeretnek itthonrol kapcsolodni.. :D )

Mindent beállítok, úgy ahogy a UPC weboldalán le van írva, mégis a windows azt irja ki, hogy lépjek kapcsolatba a rendszergazdával a probléma megoldásához... Lehet, h esetleg a wifi-vevőmmel van a gond? (Ez egy Kasens márkájú netlopó :D ) Tehát, a wifi-vevővel van a gond, vagy én csesztem el valamit a beállításoknál? Válaszokat előre is köszi :)



2015. ápr. 2. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Én arra tippelek,hogy a barátod gépe van regisztrálva ip alapján. Így akár egy sereg embernek is megadhatná az accountot, gondolom ez nem megy. Annak örülj, hogy a telefon megy... :)
2015. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Barátomnak csak a telefonja van regisztrálva, hogy utközben tudjon netezni, ha van a környéken Wi-Free, mivel otthon van rendes UPC netje... Meg is kérdeztem direkt tőle, h a telóján kívül van-e másik eszköz aktiválva, mondta is, hogy nincs, ezért elvileg van, még egy "hely" egy eszköznek, amit igénybe lehet venni erről az accountról, tehát nem hinném, hogy az lenne a baj, szerintem itt valami szofveres probléma van a windows-on belül, de azért köszönöm válazod :)
2015. ápr. 2. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!