Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pc suite alkalmazással lehet...

Pc suite alkalmazással lehet csatlakozni az internetre, Wi-Fi csatlakozás segítségével?

Figyelt kérdés
Ugyebár említették már nekem egy páran ezt a Wi-Fi vevő eszközt. Na,minden bizonnyal nem lesz rá szükség,mert találtam a telefonomhoz egy Pc-Suite alkalmazást,amivel csatlakozni tudok az internetre,Wi-Fi jel vételén keresztül. A kérdésem csak az lenne,hogy amikor repülőgépes üzemmódban van a telefonom és úgy csatlakozok a netre,akkor ez az internetes csatlakozás nem érinti az adatforgalmat,illetve az egyenleget? Tudniillik,a repülőgépes üzemmódban minden hálózati funkció (ami pénzbe kerül) le van tiltva.Csak a Wi-Fi van bekapcsolva,minden más le van tiltva.
2015. ápr. 4. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi van?
2015. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A telefonommal csatlakozok az internetre,eddig oké? Aztán a telefont rácsatlakoztatom a számítógépre (Sony xperia Z1 Compact),és a pc suite alkalmazással szeretnék csatlakozni a netre (Telefonon keresztül,amin aktiválva van a Wi-Fi,de az adatforgalom és az egyéb funkciók [Hívás] le vanak tiltva)úgy,hogy az adatforgalmat és az egyenleget ne érintse,csak a Wi-Fi-s netet használja.
2015. ápr. 4. 21:15
 3/5 donfetibo ***** válasza:
A telefonon be kell kapcsolni az "internet megosztás vagy a hálózati megosztást"!!!
2015. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az megvan,tudtam is csatlakozni a netre vele. :) Csak az érdekel,hogyha a Wi-Fi-s netet használom,akkor az nem érinti az egyenleget? :)
2015. ápr. 4. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kólát iszol, lerészegedsz? Ehez a manőverhez teljesen felesleges a pc companion, megy anélkül is. Nem mintha egy kábelt nem lenne egyszerűbb odavinni a géphez...
2015. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!