Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A wellbid nevezetű honlapról...

A wellbid nevezetű honlapról van valakinek személyes tapasztalata?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy kamu-e, vagy csak nagyon profin ki van találva?
2015. ápr. 11. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha belegondolsz a működésébe, rájössz, hogy nem kamu. Csak a reklámjaikat kicsit eltúlozzák. Sok esetben vagy rosszabbul jársz az oldalon megvásárolt termékkel, vagy ugyanannyiért veszed meg, mint ha elmennél érte boltba. Akkor meg kiadtál egy csomó pénzt olyan dologra, amire igazából nem is volt szükséged, de megpróbáltál olcsón hozzájutni.


Ha meg már egy csomó bided elment egy termékre, és meggondolod magad, hogy "hát ennyiért nekem nem kell", akkor az összes bid úszott, és ki tudja hány ezret költöttél el valamire, amit végül meg se vettél.

2015. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazad van! :D De ha mondjuk egy 200.000 forintos telefont vennék, azt meg lehetne könnyen szerezni. 2000 bid 11.000 forint és abbol szerintem meg lehetne szerezni, max veszek 4000 bidet. És ahogy észrevettem ilyen 5000 forint körül áll meg, és még így is jól járok. Vagy ez sem ilyen jó?
2015. ápr. 12. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!