Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez hogy a francba lehet?...

Ez hogy a francba lehet? Ugyanazok a hirdetések vannak a telefonomon, mint a gépemen?

Figyelt kérdés
Nem azokra a hirdetésekre gondolok, amik kb mindenkinek megjelennek, hanem pl az árukeresős, ami csak böngészési előzmény után jelenik meg, de én tefonon ezeket nem nézegettem, csak gépen, de azóta telefonon is ezek jelennek meg. Hogy a viharba lehet?
2015. ápr. 29. 20:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy ez a gyk-n van? Mert ugyanezzel az accountal vagyok gépen is.
2015. ápr. 29. 20:10
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Android esetén a bejelentkezett Google fiók (és figyelt tevékenysége) lehet közös pont.
2015. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Google Chrome-ot használsz? Google fiókkal be vagy jelentkezve? Valóban erre vezethető vissza. A Chrome előzményeid között gépen akár azt is meg tudod tekinteni, hogy a többi eszközön, ahol be voltál jelentkezve, mik az előzményeid.
2015. ápr. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!